Sint & Pieten laten hun schaakkunsten zien!

Sinterklaas SimultaanAfgelopen zondag 1 december kwam Sinterklaas met zijn schaakpieten langs om de schaakstrijd aan te gaan tegen de jeugd van Schaakvereniging De Raadsheer. Er was een schaaksimultaan opgezet waarbij de jeugd speelde tegen Sint & Pieten. De jeugd was super gebrand om Sinterklaas te laten zien hoe goed ze kunnen schaken en dat leidde er ook toe dat menig schaakpartij door de kinderen gewonnen werd.

Wethouder Marjon de Hoon was speciaal langsgekomen om Sinterklaas te verwelkomen en speelde zelf ook mee aan een paar potjes schaken.

Naast het schaken was er natuurlijk een hoop plezier en werd het een heus Sinterklaasfeest waarbij natuurlijk alle kinderen een kadootje van Sinterklaas kregen. Het feest werd afgerond met friet en snack.

Al en met al was het een super leuke dag geworden. Hopelijk komt Sinterklaas volgend jaar weer langs.

Er zijn een hoop leuk foto’s gemaakt. Bekijk ze hier.

FacebooktwitterredditpinterestlinkedinmailFacebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *