Ook zo benieuwd naar de échte uitslag van het klokschaaktoernooi ?!

Ietwat teleurgesteld over je eindprestatie van gisteravond?
Verbaasd dat je toch niet boven je rivaal bent geëindigd?
Dan is er nog hoop!

Een toernooi in goede banen leiden is nog niet zo makkelijk, dat kan ik u inmiddels wel vertellen… Omdat Niek voor zijn schaakkundig vermogen nodig was voor het bekerteam heb ik eenmalig het wedstrijdleiderschap van het kloktoernooi op me genomen. Hoe moeilijk kan dat zijn, toch? Het lijkt slechts het invullen van wat eentjes en nulletjes te zijn, maar niets is minder waar!
Wat te denken bijvoorbeeld van het uitleggen van de spelregels? Normaliter heb je daar toch een voorwoord voor hè? Dat blijkt tijdens een gezelligheidstoernooitje gelukkig ook nog na de eerste ronde te kunnen. Echter, ben ik gisteren de doodszonde nummer één begaan: ik heb onze nietsvermoedende Frank de verkeerde uitslag laten oplezen….

Daarom dus bij dezen de rectificatie! Zie hieronder de échte uitslag na 8 (en dus geen 7) ronden Zwitsers (Nee, Mitchell is nog steeds tweede geworden, daar kan zelfs een vergeetachtige toernooileider niets aan veranderen)

1 Frank Verkooyen 7 na barrage
2 Mitchell Matthijssen 7
3 Tycho van Dijk 6
4 Leo Rietveld 5
Mithuss Tharmalingam 5
Naomi Han 5
7 Jorrit Havermans 4.5
Jos van Ginneken 4.5
Kees van Erk 4.5
Irathush Tharmalingam 4.5
11 Jan vd Berg 4
Inge Oostvogels 4
William Gommers 4
14 Jacques Kokshoorn 3.5
Mark Schraets 3.5
Adrie Gommers 3.5
17 Adrie van Opdorp 3
Andre vd Laar 3
Kees Saarloos 3
20 Han van Osch 2
21 Ron Been 1.5
22 Bernadette Egeric 0

Aan eenieder die er gisteravond bij was: bedankt voor de erg gezellige en sportieve avond.

Oh ja, en hulde aan mijn voorgangers!

Jorrit

FacebooktwitterredditpinterestlinkedinmailFacebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *