Kees Bedankt!

Al enkele jaren geeft Kees van Erk iedere dinsdagavond enthousiast les aan o.a. Sigrid Bosch, Lia van Hooijdonk en Bernadette Egeric. Dit doet hij met veel plezier en kennis. Wij waarderen dit zeer. Daarom zijn wij ook blij dat we wat terug kunnen doen, door hem wat te leren over de mobiel; hoe te whatsappen, contacten toevoegen…. etc.
Hij bleef daar laatst zo mee bezig dat Lia zei: “Kees ga eens even ergens anders zitten, wij willen nog schaken!” Kees schoof op naar een ander tafeltje en bleef daar, zoals een groot schaker betaamt, nog zeer geconcentreerd zitten.

Namens ons allen, bedankt Kees!

Kees van Erk

FacebooktwitterredditpinterestlinkedinmailFacebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

2 gedachten over “Kees Bedankt!

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *