Open dag zondag 10 september

Zondag 10 september organiseert de Raadsheer weer haar open dag. Dit jaar bij onze nieuwe thuislocatie Café Zaal het Wapen van Zundert. Van 10 tot 12 uur komen daar de schaakborden uit de kast en is iedereen, jong en oud, van harte welkom om een potje te komen schaken of meer informatie in te winnen over onze schaaklessen, competities en toernooien.

Ook degenen die nog niet kunnen schaken zijn van harte welkom, wij leggen je graag wat meer uit over het mooie schaakspel. Wil je vervolgens meer leren over de schaakregels dan kan je je aanmelden voor onze schaaklessen. Deze bieden wij aan voor de jeugd (vanaf 6 jaar) en voor volwassenen.

Kortom, ben je geïnteresseerd in schaken en ben je benieuwd naar wat de Raadsheer allemaal te bieden heeft? Kom naar onze open dag!

FacebooktwitterredditpinterestlinkedinmailFacebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *