Alle berichten van Jan Vriends

Schaak-Off Toernooi

Uitslagen van het Schaak-Off toernooi gehouden op donderdag 22 september 2022:
 

Groep 1
Plaats Naam Score (uit 3)
1 Niek Oostvogels 2
1 Jorrit Havermans 2
3 Johan Goorden 1
3 Luuk van Dongen 1
Groep 2
Plaats Naam Score (uit 3)
1 Marijn ten Velde 3
2 Willem de Kort 2
3 Jos van Ginneken 1
4 Jan Vriends 0
 
Groep 3
Plaats Naam Score (uit 3)
1 Mark Schraets 3
2 Adrie Gommers 2
3 Thijs van Opstal 1
4 Tygo Elst 0
 
Groep 4
Plaats Naam Score (uit 3)
1 Dennis Roelands 3
2 Pascal Roos 2
2 Bram van den Ouwelant 2
2 William Gommers 2
5 Ron Been 0
 
Groep 5
Plaats Naam Score (uit 3)
1 Lars van Opstal 3
2 Victor Boekestein 2
3 Mark Smolders 1
4 Ralf van Aert 0
 
Groep 6
Plaats Naam Score (uit 3)
1 Tiago Brazao 3
2 Mia van Baarsen 1
2 Rick van Bergen 1
2 Joey Snijders 1
Lees verder ...
Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailFacebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

Zomerschaak

Iedere donderdag in de zomer was er zomerschaak op het terras van Café 2.

Klassement:

naam groep wedstrijden score Adj Score
Marijn ten Velde 2 18 72,22% 72,22%
Richard Pijl 1 14 67,86% 67,86%
Jos van Ginneken 1 9 66,67% 60,00%
Dennis Roelandts 3 9 61,11% 55,00%
Niek Oostvogels 1 8 68,75% 55,00%
Viktor Boekestijn 3 17 52,94% 52,94%
Mark Schraets 3 8 62,50% 50,00%
William Gommers 3 12 41,67% 41,67%
Kees van Erk 2 7 42,86% 30,00%
Jan Vriends 1 20 32,50% 32,50%
Mark Smolders 3 7 42,86% 30,00%
Willem de Kort 1 6 50,00% 30,00%
Frank Verkooijen 1 3 66,67% 20,00%
Ron Been 2 6 16,67% 10,00%
Luuk van Dongen 1 4 25,00% 10,00%
Mia van Baarsen 3 4 25,00% 10,00%
Tygo Elst 2 3 33,33% 10,00%
Ina Asselbergs 3 2 50,00% 10,00%
Lars van Opstal 3 2 50,00% 10,00%
Rick Mertens 2 2 50,00% 10,00%
Thijs van Opstal 2 2 50,00% 10,00%
Bernadette Egeric 3 1 100,00% 10,00%
Corrie Daamen 3 6 0,00% 0,00%
Jan Bruens 3 2 0,00% 0,00%

Uitslagen:
9 juni – Ronde 1
Corrie Daamen – Victor Boekestein 0-1
Mia van Baarsen – William Gommers 0-1
Dennis Roelands – Mark Schraets 1-0
Ron Been – Kees van Erk 0-1
Rick Mertens – Marijn ten Velde 0-1
Willem de Kort – Luuk van Dongen 0-1
Jan Vriends – Jos van Ginneken 1-0
9 juni – Ronde 2
William Gommers – Victor Boekestein 1-0
Ron Been – Willem de Kort 0-1
Kees van Erk – Marijn ten Velde 0-1
Luuk van Dongen – Jan Vriends 0-1
Jos van Ginneken bye
16 juni – Ronde 3
Marijn ten Velde – Dennis Roelands 1-0
Jan Vriends – Niek Oostvogels 0-1
Mark Schraets -Corrie Damen 1-0
Ron Been – Victor Boekestein 1-0
Willem de Kort – Tygo Elst 1-0
Bernadette Egeric – Ina Asselbergs 1-0
Richard Pijl bye
16 juni – Ronde 4
Niek Oostvogels – Richard Pijl 0-1
Marijn ten Velde – Willem de Kort 1-0
Tygo Elst – Victor Boekestein 0-1
Ron Been – Jan Vriends 0-1
23 juni – Ronde 5
Jos van Ginneken – Luuk van Dongen 1-0
Richard Pijl – Marijn ten Velde 1-0
Jan Vriends – Willem de Kort 0-1
Thijs van Opstal – Kees van Erk 1-0
Dennis Roelands – Ron Been 1-0
Mark Smolders – Rick Mertens 0-1
Lars van Opstal – Mark Schraets 0-1
Corrie Daamen – Mia van Baarsen 0-1
23 juni – Ronde 6
Richard Pijl – Jan Vriends 1-0
Marijn ten Velde – Luuk van Dongen 1-0
Willem de Kort – Jos van Ginneken 0-1
Ron Been – Mark Smolders 0-1
30 juni – Ronde 7
Jan Vriends – Marijn ten Velde ½-½
Tygo Elst – Richard Pijl 1-0
Mark Schraets – Dennis Roelands ½-½
30 juni – Ronde 8
Jan Vriends – Richard Pijl 0-1
Victor Boekestein – Marijn ten Velde 0-1
7 juli – Ronde 9
Richard Pijl – Niek Oostvogels ½-½
Marijn ten Velde – Mark Schraets 1-0
Kees van Erk – Jan Vriends 0-1
Dennis Roelands – William Gommers 1-0
Victor Boekestein – Corrie Daamen 1-0
7 juli – Ronde 10
Niek Oostvogels – Jan Vriends 1-0
Marijn ten Velde – Richard Pijl 1-0
Mark Smolders – Victor Boekestein 0-1
William Gommers – Kees van Erk ?-?
14 juli – Ronde 11
Marijn ten Velde – Richard Pijl 1-0
Jan Vriends – Kees van Erk 0-1
Victor Boekestein – Dennis Roelands 0-1
William Gommers – Mark Smolders 1-0
Mark Schraets – Mia van Baarsen 1-0
14 juli – Ronde 12
Richard Pijl – Jan Vriends 1-0
Victor Boekestein – William Gommers 1-0
Mark Smolders – Marijn ten Velde 0-1
21 juli – Ronde 13
Marijn ten Velde – Niek Oostvogels 0-1
Jos van Ginneken – Jan Vriends 1-0
William Gommers – Dennis Roelands 0-1
Ina Asselbergs – Victor Boekestein 1-0
21 juli – Ronde 14
Marijn ten Velde – Jan Vriends 1-0
Niek Oostvogels – Jos van Ginneken 1-0
Victor Boekestein – William Gommers 1-0
28 juli – geen zomerschaak
4 augustus – Ronde 15
Richard Pijl – Jos van Ginneken 0-1
Niek Oostvogels – Jan Vriends 1-0
Kees van Erk – Jan Bruens 1-0
Mark Schraets – Victor Boekestein 1-0
Mia van Baarsen – William Gommers 0-1
Mark Smolders – Corrie Daamen 1-0
4 augustus – Ronde 16
Frank Verkooijen – Niek Oostvogels 1-0
Jan Vriends – Richard Pijl 0-1
Jos van Ginneken – Thijs van Opstal 1-0
William Gommers – Lars van Opstal 0-1
Victor Boekestein – Mark Smolders 0-1
11 augustus – Ronde 17
Richard Pijl – Frank Verkooijen 1-0
Jan Vriends – Jos van Ginneken 1-0
Dennis Roelands – Marijn ten Velde 0-1
Jan Bruens – Victor Boekestein 0-1
Corrie Daamen – William Gommers 0-1
11 augustus – Ronde 18
Frank Verkooijen – Jan Vriends 1-0
Jos van Ginneken – Marijn ten Velde 1-0
William Gommers – Victor Boekestein 0-1
18 augustus – Ronde 19
Richard Pijl – Jan Vriends 1-0
Marijn ten Velde – Mark Schraets ½-½
Victor Boekestein – Dennis Roelands 1-0
18 augustus – Ronde 20
Richard Pijl – Marijn ten Velde 1-0
Victor Boekestein – Jan Vriends 0-1

Lees verder ...
Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailFacebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

Johan Goorden wint het rapidschaaktoernooi

Donderdag 3 maart 2022 is het rapidschaaktoernooi gespeeld.

De eindstand (na 5 ronden):
 

Plaats Naam Score WP
1 Johan Goorden 5.0 13.5 13.5
2 Jos van Ginneken 4.0 12.0 9.0
3 Niek Oostvogels 3.5 9.0 5.25
4 Jorrit Havermans 3.0 18.0 10.0
5 Richard Pijl 3.0 16.5 7.5
6 Jan Vriends 3.0 14.0 6.0
7 Jan van den Berg 3.0 12.5 3.5
8 Goossen Keijl 3.0 11.5 5.5
9 Cindy Struijs 3.0 7.5 3.0
10 Willem de Kort 2.0 14.0 3.0
11 Kees van Erk 2.0 13.5 4.5
12 Mark Schraets 2.0 12.0 2.0
13 William Gommers 1.5 13.5 2.0
14 René Verheijen 1.0 9.5 1.0
15 Bram van den Ouwelant 1.0 9.5 0.5
Lees verder ...
Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailFacebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

Luuk van Dongen wint klokschaaktoernooi 2021

De eindstand van het klokschaaktoernooi van 28 oktober 2021:

Plaats Naam Score (uit 8) WP
1 Luuk van Dongen 6,5 39 30,75
2 Hans van der Linden 6 39 27
3 Leo Rietveld 5,5 40 26
4 Thijs van Opstal 5,5 39 24
5 Richard Pijl 5,5 32 19,25
6 Niek Oostvogels 5 40 22,25
7 Jorrit Havermans 5 39,5 22,75
8 Marijn ten Velde 4,5 30 14,5
9 Willem de Kort 4,5 26 11
10 Mark Schraets 4 34,5 12,5
11 Jan Vriends 4 33,5 12,5
12 Jos van Ginneken 4 31,5 9,5
13 Adrie van Opdorp 4 29 10
14 Ilona Struijs 4 28,5 12,5
15 Lars van Opstal 4 28 10,5
16 William Gommers 3,5 29,5 11,25
17 Adrie Gommers 3,5 26 7,25
18 Tygo Elst 3 31 8,5
19 Cindy Struijs 3 26,5 5,5
20 Kees van Erk 2 26 2,5
21 Mia van Baarsen 1 25,5 3
Lees verder ...
Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailFacebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

Schaak-Off Toernooi

Uitslagen van het Schaak-Off toernooi gehouden op donderdag 23 september 2021:

Groep 1
Plaats Naam Score (uit 3)
1 Niek Oostvogels 2
1 Jorrit Havermans 2
1 Luuk van Dongen 2
4 Jos van Ginneken 0
 
Groep 2
Plaats Naam Score (uit 3)
1 Willem de Kort 3
2 André van de Laar 2
3 Jan van den Berg 1
4 Thijs van Opstal 0
 
Groep 3
Plaats Naam Score (uit 3)
1 Jan Vriends 3
2 René Roks 1,5
2 Adrie Domen 1,5
4 Mark Schraets 0
 
Groep 4
Plaats Naam Score (uit 3)
1 Tygo Elst 2
1 Marijn ten Velde 2
3 Herman Krijnen 1
3 Lars van Opstal 1
 
Groep 5
Plaats Naam Score (uit 3)
1 Figo Snepvangers 3
2 René Verheijen 2
3 Corrie Daamen 1
4 Geoff van Peppen 0
 
Groep 6
Plaats Naam Score (uit 3)
1 Sigrid Jansen 3
2 Kees Boogaard 1,5
3 Mia van Baarsen 1
4 Jac Hereijgers 0,5
Lees verder ...
Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailFacebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

Opdrachtschaaktoernooi – Prijsuitreiking jeugd 2021

Zondag 26 juni was de afsluiting van het jeugdschaakseizoen 2020-2021.

Hierbij werd voor de jeugd een speciaal schaaktoernooi georganiseerd waarbij op 2 manieren kon worden gewonnen. Het was mogelijk om te winnen door de tegenstander mat te zetten volgens de spelregels, of door een speciale opdracht goed uit te voeren op het schaakbord. Deze opdracht werd voor het begin van de partij aan iedere speler gegeven. Zo was één van de opdrachten om de G en H lijn vrij te spelen, een andere opdracht was met de dame naar de 4 hoeken van het schaakbord te gaan, of om materiaal weg te geven zodat je precies 19 punten achterstaat. Afhankelijk van de sterkte van speler werden de opdrachten moeilijker, en waren er meer verschillende opdrachten.
Dit opdrachtschaaktoernooi is gewonnen door Cindy Struijs, zij was de beste jeugdschaker van het toernooi.

Lees verder ...
Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailFacebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

De Raadsheer online – KNSB Beker

In april en mei 2021 wordt de KNSB online beker gespeeld. Eerst wordt een halve competitie gespeeld in poules van 6 teams, waarna de top 3 van iedere poule en 2 nummers 4 doorgaan naar de KO fase. De Raadsheer (klasse 4H) is ingedeeld in poule H met als tegenstanders SG Max Euwe (1A), De Stukkenjagers (1B), Lonneker (3B), ZSC-Saende (3) en SHTV (4G).
Zaterdag 3 april werden de eerste 3 ronden van de halve competitie gespeeld. De eerste speelronde tegen SHTV was een spannende strijd die nipt verloren werd. In de tweede ronde was SG Max Euwe veel te sterk en ook ronde 3 tegen Lonneker was zonder succes. Op 17 april zijn speelronde 4 en 5 gespeeld; in ronde 4 was Stukkenjagers superieur en ronde 5 werd met het kleinst mogelijke verschil verloren van ZSC-Saende. Hierdoor eindigde De Raadsheer op de laatste plaats in de poule en is daarmee uitgeschakeld voor het vervolg van het bekertoernooi.

Lees verder ...
Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailFacebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail