Alle berichten van Jan Vriends

John van Dijk wint het afsluitingstoernooi

Op donderdag 6 juni is tijdens de prijsuitreiking van de interne competitie het afsluitingstoernooi gespeeld.

EINDSTAND (6 ronden)
Nr Naam Score WP SB
1 John van Dijk 6.0 22.0 22.0
2 Daan van Dongen 5.0 22.5 16.5
3 Tycho van Dijk 4.5 18.0 12.75
4 Luuk van Dongen 4.0 22.0 12.0
5 Niek Oostvogels 4.0 21.0 12.0
6 Thijs van Opstal 4.0 21.0 10.5
7 Jorrit Havermans 4.0 20.0 10.0
8 Jan van den Berg 4.0 17.5 10.5
9 Rick Mertens 4.0 16.5 10.0
10 Adrie van Opdorp 3.5 20.0 9.75
11 Willem de Kort 3.0 21.0 9.5
12 Kees van Erk 3.0 20.5 7.5
13 Jos van Ginneken 3.0 20.0 9.0
14 Mark Schraets 3.0 19.0 7.5
15 Jacques Kokshoorn 2.5 20.5 6.75
16 William Gommers 2.5 18.0 3.25
17 Jan Vriends 2.5 17.0 4.25
18 Arno van den Hoogen 2.5 15.5 3.25
19 Lars van Opstal 2.5 13.5 3.25
20 Pascal Roos 2.5 12.5 2.25
21 Leo Rietveld 2.0 20.5 5.5
22 Adrie Gommers 2.0 16.0 2.0
23 René Roks 2.0 15.5 1.0
24 Herman Krijnen 1.0 13.5 0.0
25 Ina Asselbergs 1.0 13.0 0.0
26 René Verheijen 0.0 11.5 0.0

 
Foto’s
Bekijk hier de foto’s van de prijsuitreiking.

Lees verder ...
Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailFacebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

Jorrit Havermans wint het handicapsnelschaaktoernooi 2019

Op donderdag 2 mei is het jaarlijkse Handicapsnelschaaktoernooi van SV De Raadsheer gehouden.

EINDSTAND (10 ronden)
Nr Naam Score WP SB
1 Havermans, Jorrit 9.5 58.0 55.0
2 Kort, Willem de 8.0 59.5 42.5
3 Opstal, Thijs van 7.5 63.0 44.0
4 Goorden, Johan 6.5 53.0 32.25
5 Laar, André van de 6.5 53.0 31.75
6 Schraets, Mark 6.0 58.5 28.0
7 Oostvogels, Niek 6.0 57.5 31.0
8 Rietveld, Leo 6.0 57.0 31.5
9 Roos, Pascal 6.0 57.0 26.5
10 Domen, Adrie 6.0 55.0 30.5
11 Kokshoorn, Jacques 6.0 48.5 25.5
12 Kort, Jan de 5.5 58.5 28.25
13 Mertens, Rick 5.5 50.0 24.75
14 Struijs, Cindy 5.0 53.0 21.5
15 Krijnen, Herman 5.0 52.5 24.0
16 Vriends, Jan 5.0 51.0 21.0
17 Kort, Thijs de 5.0 50.5 18.0
18 Breedveld, Hans 5.0 47.5 19.0
19 Roos, Jesse 5.0 46.0 19.0
20 Verheijen, René 5.0 44.0 16.5
21 Ginneken, Jos van 4.5 50.5 21.5
22 Daamen, Corrie 4.5 48.0 15.0
23 Hereijgers, Jac 4.5 47.5 16.25
24 Opstal, Lars van 4.5 43.0 12.0
25 Jansen, Sigrid 4.5 42.5 13.5
26 Erk, Kees van 4.0 56.5 19.0
27 Asselbergs, Ina 4.0 34.5 7.0
28 Bruens, Jan 3.5 41.5 9.5
29 Struijs, Ilona 3.0 40.5 6.0
30 Egeric, Bernadette 1.5 37.5 3.5
31 Peppen, Geoff van 1.5 37.5 3.0
Lees verder ...
Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailFacebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

Kerstbomentoernooi 2018

Op donderdag 27 december 2018 is het jaarlijkse kersttoernooi van Schaakvereniging de Raadsheer gespeeld.

EindStand TEAMS
Plaats Team Teamleden Matchpunten Bordpunten
1 Team 4 Hans van der Linden, Willem de Kort, Jan Vriends, William Gommers, Hans Breedveld, Hidde Roos 10 23 / 40 58%
2 Team 2 Niek Oostvogels, Richard Pijl, Thijs van Opstal, Pascal Roos, Ilona Struijs, Patricia Havermans 9 23 / 40 58%
3 Team 6 Daan van Dongen, André van de Laar, Luuk van Dongen, Mark Schraets, Lia van Hooijdonk, André Jansen 9 22,5 / 40 56%
4 Team 8 Leo Rietveld, Mitchell Matthijssen, Adrie Domen, Lucas Jansen, René Verheijen, Victor Ketelbueters 9 22 / 40 55%
5 Team 1 Roland Daamen, Johan Goorden, Ron Been, Lars van Opstal, Bernadette Egeric, Tino van Oorschot 7 21,5 / 40 54%
6 Team 7 Frank Verkooijen, Jos van Ginneken, Kees van Erk, Jan de Kort, Louis van Oorschot 7 15,5 / 35 44%
7 Team 5 Jorrit Havermans, Hans Bogaert, Jacques Kokshoorn, Ina Asselbergs, Cindy Struijs 4 14,5 / 35 41%
8 Team 3 Marco van der Linden, Jan van den Berg, Rick Mertens, Jan Bruens, Corrie Daamen, Wim Ketelbueters 1 13 / 40 33%
Eindstand Individueel
Plaats Naam Punten
1 René Verheijen 7 / 7 100%
2 Tino van Oorschot 6 / 6 100%
3 Johan Goorden 6 / 7 86%
  Pascal Roos 6 / 7 86%
  Ilona Struijs 6 / 7 86%
  Hans van der Linden 6 / 7 86%
  Mark Schraets 6 / 7 86%
8 Daan van Dongen 5,5 / 7 79%
9 Jacques Kokshoorn 5 / 7 71%
  Cindy Struijs 5 / 7 71%
  Jan de Kort 5 / 7 71%
  Mitchell Matthijssen 5 / 7 71%
13 Rick Mertens 4 / 6 67%
  Hidde Roos 4 / 6 67%
  Luuk van Dongen 4 / 6 67%
  Victor Ketelbueters 4 / 6 67%
17 Thijs van Opstal 3,5 / 6 58%
  Jan Vriends 3,5 / 6 58%
19 Roland Daamen 4 / 7 57%
20 Richard Pijl 3,5 / 7 50%
  Willem de Kort 3,5 / 7 50%
  Frank Verkooijen 3,5 / 7 50%
23 Bernadette Egeric 3 / 7 43%
  Niek Oostvogels 3 / 7 43%
  Jan van den Berg 3 / 7 43%
  William Gommers 3 / 7 43%
  Hans Breedveld 3 / 7 43%
  André van de Laar 3 / 7 43%
  Lia van Hooijdonk 3 / 7 43%
  Louis van Oorschot 3 / 7 43%
31 Adrie Domen 2,5 / 6 42%
32 Jorrit Havermans 2,5 / 7 36%
  Leo Rietveld 2,5 / 7 36%
34 Jan Bruens 2 / 7 29%
  Corrie Daamen 2 / 7 29%
  Hans Bogaert 2 / 7 29%
  Jos van Ginneken 2 / 7 29%
  Kees van Erk 2 / 7 29%
39 Ron Been 1,5 / 6 25%
40 Patricia Havermans 1 / 6 17%
  Wim Ketelbueters 1 / 6 17%
  André Jansen 1 / 6 17%
43 Lars van Opstal 1 / 7 14%
  Marco van der Linden 1 / 7 14%
  Lucas Jansen 1 / 7 14%
46 Ina Asselbergs 0 / 7 0%

 
Foto’s
Bekijk hier de foto’s van het kerstbomentoernooi 2018.

Lees verder ...
Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailFacebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

Baronie Cup ronde 2: zilver en brons voor de Raadsheer jeugd.

Op zondag 9 december 2018 werd de tweede ronde van de Baronie Cup gespeeld bij DSC in Dongen. Hierbij was de Raadsheer vertegenwoordigd door 9 jeugdleden. In de groep voor Stap 1 behaalde Boaz Bronkhorst een derde plaats. Cindy Struijs behaalde de derde plaats in de groep voor Stap 2. En in de groep voor Stap 3 waren er twee podiumplaatsen, Louis van Oorschot behaalde de tweede plaats en Ilona Struijs de derde plaats.

Lees verder ...
Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailFacebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail