Baronie Cup ronde 1; Rick Mertens wint de Stap 3 groep.

Op zondag 13 december 2015 was de eerste ronde van de Baronie Cup. Er werd gespeeld bij Rode Lopers in Oosterhout. De Raadsheer was vertegenwoordigd door 9 jeugdleden. 5 ereplaatsen werden er behaald. In de stap 1 groep werd Jan de Kort tweede en won Cindy Struijs de prijs voor de beste pupil (prijs voor de beste speler in groep 1 die geboren is in 2007 of later). In de stap 2 groep was er een tweede plaats voor Rosa de Groot. De stap 3 groep werd gewonnen door Rick Mertens voor Willem van Oorschot.

De resultaten van de Raadsheerjeugd:

  • Stap 1 Groep (10 deelnemers): 2. Jan de Kort, 4. Cindy Struijs (beste pupil), 6. Ilona Struijs, 7. Fientje Bosch, 8. Cédric Bosch.
  • Stap 2 Groep (6 deelnemers): 2. Rosa de Groot, 5. Louis van Oorschot.
  • Stap 3 Groep (8 deelnemers): 1. Rick Mertens, 2. Willem van Oorschot.

De volledige uitslag vind je op de website van Rode Lopers.

FacebooktwitterredditpinterestlinkedinmailFacebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

2 gedachten over “Baronie Cup ronde 1; Rick Mertens wint de Stap 3 groep.

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *