Zundertse bode Week 19

Jorrit Havermans wint handicaptoernooi 2019

 

Bij schaakvereniging De Raadsheer vindt ieder jaar een zogenaamd handicap toernooi plaats. Denk hierbij niet aan rolstoelen en krukken, het heeft te maken met het gelijktrekken van speelsterktes. Er wordt geschaakt met klokken. Sterke schakers krijgen erg weinig tijd en de mindere schakers krijgen meer tijd. Zo gebeurde het dat Leo Rietveld, een sterke schaker uit Breda maar 1 minuut kreeg en Bernadette Egeric 9 minuten. Deze (tijds)handicap voor Leo geeft dan Bernadette kansen om eindelijk eens terug te slaan. Jorrit Havermans heeft bewezen om met een behoorlijke handicap, soms 2 minuten voor een partij de sterkste speler te zijn. Ach hij is natuurlijk niet voor niets de voorzitter.

FacebooktwitterredditpinterestlinkedinmailFacebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

2 gedachten over “Zundertse bode Week 19

    1. Tis meer “bij wijze van spreken” 🙂
      Ik vraag Don wel om tijdens de aardbeienfeesten tegen je te spelen.

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *