Schaaklessen voor volwassenen

Schaken is populairder dan ooit en Sv. De Raadsheer uit Zundert haakt hier op in door op donderdagavond 21 december te starten met een schaakcursus voor senioren en ouderen. De cursus begint elke donderdag om 19.00 uur in Het Wapen van Zundert in de Katerstraat en duurt drie kwartier. De cursus is geschikt voor zowel starters en beginners als voor licht gevorderden.

De grondbeginselen van het schaakspel, maar ook tactiek en strategie, worden stapje voor stapje behandeld en op deze manier krijgen de cursisten al snel de belangrijkste vaardigheden van het schaakspel onder de knie. Na een aantal lessen kan er zelfs al een partijtje geschaakt worden. De cursus wordt ondersteund door lesmateriaal en een werkboekje.

Vooraf opgeven is niet nodig, kom op de 21e december gewoon naar Het Wapen. De Raadsheer heeft op donderdag ook haar clubavond. Dus als je wilt kun je na de cursus de speelzaal inlopen om al die schakers en schaaksters aan het werk te zien.

Voor meer informatie kun je terecht bij Jorrit Havermans: 06 2955 8945!

FacebooktwitterredditpinterestlinkedinmailFacebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Een gedachte over “Schaaklessen voor volwassenen

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *