Groep 3 – Uitslagen

Programma: Uitslagen: Standen: Spelers:

Tweede deel

Inhaalronde – 23 mei 2019

Wedstrijd Uitslag
23 mei 2019 19:30 - Ronde 11
Hans Breedveld – René Verheijen
0.5 - 0.5
23 mei 2019 19:30 - Ronde 11
Lia van Hooijdonk – Bernadette Egeric
1 - 0

Ronde 11 – 14 & 16 mei 2019

Wedstrijd Uitslag
14 mei 2019 19:30 - Ronde 9
Lars van Opstal – William Gommers
0 - 1
16 mei 2019 19:30 - Ronde 10
William Gommers – Hans Breedveld
1 - 0

Ronde 10 – 9 mei 2019

Wedstrijd Uitslag
9 mei 2019 19:30
René Verheijen – Lars van Opstal
0 - 1

Ronde 9 – 18 april 2019

Wedstrijd Uitslag
18 april 2019 19:30 - Ronde 2
William Gommers – Corrie Daamen
1 - 0
18 april 2019 19:30
Hannie Hermans – Bernadette Egeric
1 - 0
18 april 2019 19:30
Ina Asselbergs – Jan de Kort
0 - 1

Inhaalronde – 11 april 2019

Wedstrijd Uitslag
11 april 2019 19:30 - Ronde 7
Jan de Kort – Bernadette Egeric
1 - 0
11 april 2019 19:30 - Ronde 8
William Gommers – Lia van Hooijdonk
1 - 0
11 april 2019 19:30 - Ronde 8
Hans Breedveld – Lars van Opstal
0 - 1

Ronde 8 – 4 april 2019

Wedstrijd Uitslag
4 april 2019 19:30 - Ronde 1
René Verheijen – William Gommers
0 - 1
4 april 2019 19:30 - Ronde 3
Hannie Hermans – Lia van Hooijdonk
1 - 0
4 april 2019 19:30
Bernadette Egeric – Ina Asselbergs
0 - 1

Ronde 7 – 21 maart 2019

Wedstrijd Uitslag
21 maart 2019 19:30 - Ronde 2
Lars van Opstal – Jan de Kort
0 - 1
21 maart 2019 19:30 - Ronde 6
William Gommers – Hannie Hermans
0 - 1
21 maart 2019 19:30
Ina Asselbergs – Corrie Daamen
1 - 0

Ronde 6 – 14 maart 2019

Wedstrijd Uitslag
14 maart 2019 19:30
Corrie Daamen – Jan de Kort
0 - 1
14 maart 2019 19:30
Lars van Opstal – Lia van Hooijdonk
0 - 1
14 maart 2019 19:30 - Ronde 7
Hannie Hermans – René Verheijen
0 - 1

Ronde 5 – 7 maart 2019

Wedstrijd Uitslag
7 maart 2019 19:30
Ina Asselbergs – William Gommers
0 - 1
7 maart 2019 19:30
Jan de Kort – René Verheijen
1 - 0
7 maart 2019 19:30 - Ronde 7
Lia van Hooijdonk – Hans Breedveld
1 - 0
7 maart 2019 19:30
Lars van Opstal – Corrie Daamen
0.5 - 0.5

Inhaalronde – 26 & 28 februari 2019

Wedstrijd Uitslag
26 februari 2019 19:30 - Ronde 4
René Verheijen – Bernadette Egeric
1 - 0
28 februari 2019 19:30 - Ronde 3
Ina Asselbergs – Lars van Opstal
0.5 - 0.5
28 februari 2019 19:30 - Ronde 5
Hannie Hermans – Hans Breedveld
1 - 0
28 februari 2019 19:30 - Ronde 5
Bernadette Egeric – Corrie Daamen
0 - 1
28 februari 2019 19:30 - Ronde 9
Lia van Hooijdonk – René Verheijen
0 - 1

Ronde 4 – 14 februari 2019

Wedstrijd Uitslag
14 februari 2019 19:30
William Gommers – Jan de Kort
1 - 0
14 februari 2019 19:30
Hans Breedveld – Ina Asselbergs
1 - 0
14 februari 2019 19:30
Lars van Opstal – Hannie Hermans
1 - 0
14 februari 2019 19:30 - Ronde 10
Corrie Daamen – Lia van Hooijdonk
1 - 0

Ronde 3 – 7 februari 2019

Wedstrijd Uitslag
7 februari 2019 19:30
Jan de Kort – Hans Breedveld
1 - 0
7 februari 2019 19:30
Bernadette Egeric – William Gommers
0 - 1
7 februari 2019 19:30 - Ronde 6
René Verheijen – Ina Asselbergs
1 - 0
7 februari 2019 19:30 - Ronde 8
Corrie Daamen – Hannie Hermans
0 - 1

Ronde 2 – 31 januari 2019

Wedstrijd Uitslag
31 januari 2019 19:30
Hans Breedveld – Bernadette Egeric
0 - 1
31 januari 2019 19:30
Lia van Hooijdonk – Ina Asselbergs
1 - 0
31 januari 2019 19:30 - Ronde 3
Corrie Daamen – René Verheijen
1 - 0
31 januari 2019 19:30 - Ronde 10
Jan de Kort – Hannie Hermans
0 - 1

Ronde 1 – 24 januari 2019

Wedstrijd Uitslag
24 januari 2019 19:30
Jan de Kort – Lia van Hooijdonk
0.5 - 0.5
24 januari 2019 19:30
Bernadette Egeric – Lars van Opstal
1 - 0
24 januari 2019 19:30
Corrie Daamen – Hans Breedveld
1 - 0
24 januari 2019 19:30 - Ronde 11
Hannie Hermans – Ina Asselbergs
1 - 0

Eerste deel

Inhaalronde – 10 januari 2019

Wedstrijd Uitslag
10 januari 2019 19:30 - Ronde 3
René Verheijen – Corrie Daamen
1 - 0
10 januari 2019 19:30 - Ronde 9
Bernadette Egeric – Arno van den Hoogen
0 - 1

Ronde 11 – 3 januari 2019

Wedstrijd Uitslag
3 januari 2019 19:30 - Ronde 5
Herman Krijnen – Ina Asselbergs
1 - 0
3 januari 2019 19:30
Corrie Daamen – Lars van Opstal
1 - 0

Ronde 10 – 20 december 2018

Wedstrijd Uitslag
20 december 2018 19:30 - Ronde 8
Ina Asselbergs – Bernadette Egeric
1 - 0
20 december 2018 19:30 - Ronde 9
René Verheijen – Lia van Hooijdonk
1 - 0
20 december 2018 19:30
Hans Breedveld – Herman Krijnen
0 - 1

Ronde 9 – 6 december 2018

Wedstrijd Uitslag
6 december 2018 19:30
Herman Krijnen – Lars van Opstal
0.5 - 0.5
6 december 2018 19:30
Jan de Kort – Ina Asselbergs
1 - 0
6 december 2018 19:30 - Ronde 10
Lia van Hooijdonk – Corrie Daamen
1 - 0
6 december 2018 19:30 - Ronde 11
René Verheijen – Hans Breedveld
1 - 0

Inhaalronde – 29 november 2018

Wedstrijd Uitslag
29 november 2018 19:30 - Ronde 4
Jan de Kort – Herman Krijnen
0 - 1
29 november 2018 19:30 - Ronde 10
Lars van Opstal – René Verheijen
0.5 - 0.5
29 november 2018 19:30 - Ronde 11
Ina Asselbergs – Arno van den Hoogen
0 - 1

Ronde 8 – 22 november 2018

Wedstrijd Uitslag
22 november 2018 19:30 - Ronde 3
Hans Breedveld – Jan de Kort
0 - 1
22 november 2018 19:30 - Ronde 6
Lia van Hooijdonk – Lars van Opstal
0 - 1
22 november 2018 19:30
Arno van den Hoogen – Corrie Daamen
1 - 0

Ronde 7 – 15 november 2018

Wedstrijd Uitslag
15 november 2018 19:30
Hans Breedveld – Lia van Hooijdonk
0.5 - 0.5
15 november 2018 19:30
René Verheijen – Arno van den Hoogen
0 - 1
15 november 2018 19:30
Corrie Daamen – Ina Asselbergs
1 - 0
15 november 2018 19:30
Bernadette Egeric – Jan de Kort
0 - 1

Ronde 6 – 1 november 2018

Wedstrijd Uitslag
1 november 2018 19:30
Jan de Kort – Corrie Daamen
1 - 0
1 november 2018 19:30
Ina Asselbergs – René Verheijen
0 - 1
1 november 2018 19:30
Arno van den Hoogen – Herman Krijnen
0.5 - 0.5
1 november 2018 19:30 - Ronde 8
Lars van Opstal – Hans Breedveld
1 - 0

Ronde 5 – 25 oktober 2018

Wedstrijd Uitslag
25 oktober 2018 19:30 - Ronde 2
Ina Asselbergs – Lia van Hooijdonk
0 - 1
25 oktober 2018 19:30
Hans Breedveld – Arno van den Hoogen
0 - 1
25 oktober 2018 19:30
René Verheijen – Jan de Kort
0 - 1
25 oktober 2018 19:30
Corrie Daamen – Bernadette Egeric
1 - 0

Inhaalronde – 4 oktober 2018

Wedstrijd Uitslag
4 oktober 2018 19:30 - Ronde 2
Bernadette Egeric – Hans Breedveld
0 - 1
4 oktober 2018 19:30 - Ronde 3
Lars van Opstal – Ina Asselbergs
1 - 0
4 oktober 2018 19:30 - Ronde 8
Lia van Hooijdonk – Herman Krijnen
0 - 1
4 oktober 2018 19:30 - Ronde 10
Arno van den Hoogen – Jan de Kort
1 - 0

Ronde 4 – 27 september 2018

Wedstrijd Uitslag
27 september 2018 19:30
Bernadette Egeric – René Verheijen
0 - 1
27 september 2018 19:30
Ina Asselbergs – Hans Breedveld
0.5 - 0.5
27 september 2018 19:30
Arno van den Hoogen – Lars van Opstal
1 - 0

Ronde 3 – 20 september 2018

Wedstrijd Uitslag
20 september 2018 19:30
Lia van Hooijdonk – Arno van den Hoogen
0 - 1
20 september 2018 19:30
Herman Krijnen – Bernadette Egeric
1 - 0

Ronde 2 – 13 september 2018

Wedstrijd Uitslag
13 september 2018 19:30
Corrie Daamen – Herman Krijnen
0 - 1
13 september 2018 19:30
Jan de Kort – Lars van Opstal
1 - 0
13 september 2018 19:30 - Ronde 11
Bernadette Egeric – Lia van Hooijdonk
0 - 1

Ronde 1 – 6 september 2018

Wedstrijd Uitslag
6 september 2018 19:30
Lia van Hooijdonk – Jan de Kort
0 - 1
6 september 2018 19:30
Lars van Opstal – Bernadette Egeric
1 - 0
6 september 2018 19:30
Hans Breedveld – Corrie Daamen
0 - 1
6 september 2018 19:30
Herman Krijnen – René Verheijen
1 - 0

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailFacebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *