Jeugd grand prix 4: D4 Oosterhout

Op zondag 13 april was de vierde ronde van de jeugd grandprix. Het toernooi werd georganiseerd door D4 uit Oosterhout.
4 jeugdleden van de Raadsheer namen deel in de categorie Stap 1+2, in de Stap 3+ waren er deze keer geen schakers van de Raadsheer.

Groep Stap 1+2
In deze groep met 20 deelnemers eindigde Thijs Broeders op een gedeelde 2e plaats met 5 bordpunten uit 7 partijen. Op SB-punten was de eindklassering 4e, net naast het podium. Thijs van Opstal behaalde 3½ punten, goed voor een gedeelde 11e plaats. Figo Snepvangers kwam met 2½ punten op de 15e plaats en Daan Broeders met 1½ punten op een gedeelde 17e plaats).

FacebooktwitterredditpinterestlinkedinmailFacebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *