De Raadsheer gaat door in NBSB bekertoernooi

Terwijl beneden het geroezemoes van het klokschaaktoernooi de Roskam vulde, zaten boven de trouwe soldaten van het bekerteam te ploeteren tegen de heren van de Rode Lopers.

En ploeteren was het… tegen het op papier (veel) mindere team uit Oosterhout werd een absoluut minimale overwinning geboekt. Een knappe prestatie van de Rode Lopers, die echter zullen balen van de wijze waarop die verliespartij tot stand kwam. Technisch gezien eindige de partij in een 2-2 een gelijk spel maar zoals de bekerregels dan voorschrijven viel het verlies van Jan op het onderste bord weg en daardoor werd dan toch de doorgang naar de volgende ronde bewaarheid. Erg zuur dus voor het uit-team! Zie hieronder de individuele uitslagen.

1. Sander Boogaard – Lars van Wageningen (1648) 0.5 – 0.5
2. Johan Goorden – Jordi van de Zanden (1516) 0.5 – 0.5
3. Niek Oostvogels – Harry Szöke (1581) 1 – 0
4. Jan Vriends – Jesse de Wijs (743) 0 – 1

Zoals het eeuwenoude gezegde dan zegt: eind goed, al goed! Nieks overwinning bleek genoeg voor de volgende ronde omdat Johan in de laatste overgebleven partij alsnog remise scoorde. Vanaf deze plaats een felicitatie aan ons bekerteam en veel succes gewenst in de volgende ronde!

FacebooktwitterredditpinterestlinkedinmailFacebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Een gedachte over “De Raadsheer gaat door in NBSB bekertoernooi

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *