Overlijden Theo Zoetemeijer

Vanmiddag kwam via Leo Rietveld het vreselijke bericht dat Theo Zoetemeijer  maandag 23 Januari, gisterenmiddag,  is overleden aan de gevolgen van de ziekte waaraan hij (weer) leed.

Theo was jarenlang actief als schaker en bestuurslid van Rokado en in die hoedanigheid kwam hij ook geregeld bij De Raadsheer over de vloer als er weer eens een gezelligheidstoernooitje werd gespeeld waarbij onze Rotterdamse vrienden acte de presence gaven. Op die toernooien heb ik Theo als een bijzonder bescheiden en aimabele man leren kennen, hij had altijd een vriendelijk woord klaar voor iedereen. Ook zijn schaakniveau mocht er wezen, al is dat in feite bijzaak. We zullen hem helaas moeten missen bij toekomstige gelegenheden en langs deze plaats wil ik alle nabestaanden en natuurlijk de Rokado’s sterkte wensen.

Graag wil ik verwijzen naar deze link op de Rokado Blog van vanmiddag, een mooi stuk en zeker de moeite van het lezen waard voor iedereen die Theo heeft gekend.

Jorrit.

FacebooktwitterredditpinterestlinkedinmailFacebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *