Baronie Cup 2018

Op zondag 11 maart was de vijfde en laatste ronde van de Baronie Cup seizoen 2017-2018. 38 jeugdschakers verdeeld over 3 groepen speelden in de zaal van Het Wapen van Zundert.
19 jeugdleden van De Raadsheer namen deel aan het toernooi.

20180311_143745

Groep Stap 1
In deze groep streden 15 schakers, waarvan 8 Raadsheren, om de ereplaatsen.

uitslag Baronie Cup 5:

Plaats Naam Club Punten WP SB Extra prijs
1 Enzo van Heeswijk De Baronie 5,5 29 22,25
2 Boaz Bronkhorst De Raadsheer 5 28 18,75
3 Brent van Loon De Raadsheer 5 26,5 18,5
4 Dielan Kleisen Rode Lopers 4,5 26,5 14
5 Geoff van Peppen De Raadsheer 4,5 25 13,25
6 Fientje Bosch De Raadsheer 4 26,5 14,25
7 Thijs de Kort De Raadsheer 4 24 10
8 Cédric Bosch De Raadsheer 4 19,5 8
9 Jasmijn Veen Caïssa 3,5 24 10,75 Beste Pupil
10 Jason Man Rode Lopers 3,5 22 8,75
11 Gyan Anssems Caïssa 3 30 12,5
12 Jens Peute Rode Lopers 3 18 4
13 Senne Wellens De Raadsheer 3 18 4
14 Jessica de Weerdt De Raadsheer 2 19,5 3
15 Robin van Iersel Rode Lopers 1,5 22 3,75

Eindstand Baronie Cup stap 1:

Plaats Naam Club Totaalscore Extra prijs
1 Dielan Kleisen Rode Lopers 21,5
2 Cédric Bosch De Raadsheer 20,5
3 Jens Peute Rode Lopers 15,5
4 Gyan Anssems Caïssa 14 Beste pupil
5 Jasmijn Veen Caïssa 13,5
6 Fientje Bosch De Raadsheer 13,5
7 Brent van Loon De Raadsheer 11,5
8 Enzo van Heeswijk De Baronie 10
9 Jason Man Rode Lopers 9,5
10 Thijs de Kort De Raadsheer 8,5
11 Jasper van Oosterhout 7
12 Emin Somuncu De Raadsheer 6
13 Elof Henckens Rode Lopers 6
14 Robin van Iersel Rode Lopers 5,5
15 Boaz Bronkhorst De Raadsheer 5
16 Utku Can Caïssa 4,5
17 Geoff van Peppen De Raadsheer 4,5
18 Eveline Bohré 4
19 Rens Kooijman Rode Lopers 4
20 Jens Kleisterlee 4
21 Niek Stoel 3,5
22 Roan Rullens 3
23 Senne Wellens De Raadsheer 3
24 Inanc Coskun Caïssa 2,5
25 Giovanni Morelis Rode Lopers 2,5
26 Roel Alkemade 2
27 Tristian Dekker 2
28 Jessica de Weerdt De Raadsheer 2
29 Pepijn Rode Lopers 0

 

Groep Stap 2
Ook in deze groep waren er 15 deelnemers, met ook daarbij 8 leden van De Raadsheer.

uitslag Baronie Cup 5:

 

Plaats Naam Club Punten WP SB
1 Elof Heckens Rode Lopers 5,5 28 21,75
2 Niek Verstraaten Rode Lopers 5 25 15,5
3 Cindy Struijs De Raadsheer 4,5 26,5 16
4 Chiel Hereijgers De Raadsheer 4,5 26,5 15,75
5 Thijs Hereijgers De Raadsheer 4 30,5 17,5
6 Louis van Oorschot De Raadsheer 4 29,5 15,5
7 Rose Ayach Rode Lopers 4 28,5 13,5
8 Tygo Elst De Raadsheer 4 25 12
9 Bas Ebregt Rode Lopers 4 23 10,5
10 Lars van Opstal De Raadsheer 3,5 22,5 7,75
11 Victor Ketelbueters De Raadsheer 3,5 19,5 5,5
12 Yan Talsma Rode Lopers 3 22,5 5,5
13 Ilona Struijs De Raadsheer 2,5 21 4,5
14 Matthijs Veen Caïssa 2,5 20 5
15 Benthe Piena Rode Lopers 1,5 19 4

Eindstand Baronie Cup stap 2:

Plaats Naam Club Totaalscore
1 Niek Verstraaten Rode Lopers 21,5
2 Elof Heckens Rode Lopers 20
3 Chiel Hereijgers De Raadsheer 19,5
4 Thijs Hereijgers De Raadsheer 18,5
5 Rose Ayach Rode Lopers 17,5
6 Lars van Opstal De Raadsheer 16,5
7 Yan Talsma Rode Lopers 16
8 Louis van Oorschot De Raadsheer 15,5
9 Ilona Struijs De Raadsheer 15
10 Bas Ebregt Rode Lopers 14
11 Tygo Elst De Raadsheer 13,5
12 Matthijs Veen Caïssa 12,5
13 Cindy Struijs De Raadsheer 12
14 Victor Ketelbueters De Raadsheer 10
15 Benthe Piena Rode Lopers 7,5
16 Hugo Smit De Baronie 7,5
17 Cas van Doorne Rode Lopers 5
18 Guus Raijmakers Montessori 4
19 Berkay Can Caïssa 3,5
20 Mirthe Verheijen 2,5
21 Mikail Coskun Caïssa 2
22 Eveline Bohré Montessori 1
23 Quinten The 1

 

Groep Stap 3 en hoger
In deze groep streden de 8 deelnemers, waarvan 3 Raadsheren in een halve competitie om de beker.

uitslag Baronie Cup 5:

Plaats Naam Club Punten WP SB Extra prijs
1 Thijs van Opstal De Raadsheer 6,5 21,5 18,75
2 Marijn Koot Rode Lopers 5,5 22,5 16,25
3 Rick Mertens De Raadsheer 4 24 9
4 Gijs Paans Rode Lopers 4 24 8 Beste Stap 3
5 Willem van Oorschot De Raadsheer 3 25 9,5
6 Kyomi Willems Rode Lopers 3 25 6
7 Owen van Gobbel Rode Lopers 1 27 3
8 Senn den Boer Rode Lopers 1 27 1

Eindstand Baronie Cup stap 3 en hoger:

Plaats Naam Club Totaalscore Extra prijs
1 Marijn Koot Rode Lopers 26,5
2 Thijs van Opstal De Raadsheer 21,5
3 Rick Mertens De Raadsheer 21
4 Willem van Oorschot De Raadsheer 18
5 Gijs Paans Rode Lopers 14,5 Beste Stap 3
6 Kyomi Willems Rode Lopers 12
7 Senn den Boer Rode Lopers 7
8 Floyd Frerejean Rode Lopers 6,5
9 Floris Smit De Baronie 6
10 Owen van Gobbel Rode Lopers 5
11 Bibi Nooren De Baronie 5
12 Umit Ciftci Caïssa 4
13 Stijn Melissen 3
14 Lucas de Wit 3
15 Mart Smidt De Baronie 3
16 Luuk van Empel Rode Lopers 3
17 Hannah van der Velde Rode Lopers 2

Foto’s
Bekijk hier de foto’s van de Baronie Cup.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailFacebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *