Zomercompetitie

Afgelopen donderdagavond zijn we van start gegaan met de zomercompetitie. In totaal waren er 14 liefhebbers die onder het genot van zon en drankje in een ontspannen sfeer kwamen schaken. Omdat niet iedereen altijd zal kunnen spelen wordt er in plaats van een round-robin een ladder competitie gebruikt, waarbij de stand wordt bepaald door het score percentage. Uiteraard moet hierbij ook een minimaal aantal partijen worden afgewerkt.

 

Deze competitie worden er 2 partijen op een avond afgewerkt. De eerste indeling wordt gemaakt op basis van de aanwezigen om 20.00 uur. Mocht je alleen de tweede partij mee willen spelen, is het verzoek om uiterlijk 21:30 aanwezig te zijn, daar we als alle partijen van de eerste ronde zijn afgewerkt direct met de volgende ronde door willen gaan.

 

Omdat we in 1 groep spelen, zijn er ook een paar maatregelen genomen om de krachtverschillen niet te groot te laten worden. Dat wil zeggen dat een speler uit groep 3 niet zal spelen tegen een speler uit groep 1. En indien een speler uit groep 1 tegen een speler uit groep 2 speelt krijgt de speler uit groep 2 een kwartier meer bedenktijd, en de speler uit groep 1 een kwartier minder. Met een speeltempo van 45 minuten en 15 seconden per zet hakt dat er toch wel in. In de uitslagenlijst hieronder is met een (H) aangegeven welke speler met een tijdshandicap gespeeld heeft.
 

UITSLAGEN RONDE 1
Niek Oostvogels – Willem de Kort 1-0
Luuk van Dongen – Rene Roks 1-0
Jan Vriends – Ron Been 1-0
Jacques Kokshoorn – William Gommers 1/2-1/2
Rick Mertens – Mark Schraets 1-0
Ina Asselbergs – Corrie Daamen 0-1

 

UITSLAGEN RONDE 2
Luuk van Dongen – Niek Oostvogels 0-1
Jos van Ginneken – Richard Pijl 0-1
Rene Roks (H) – Jan Vriends 1-0
Willem de Kort (H) – Ron Been 1-0
William Gommers (H) – Ina Asselbergs 1-0
Mark Schraets – Jacques Kokshoorn 0-1

 

De stand na de eerste avond
1. Niek Oostvogels  100% (2 gespeeld)
2/4.  Richard Pijl  100% (1 gespeeld)
Rick Mertens
Corrie Daamen
5/6. Jacques Kokshoorn  75% (2 gespeeld)
William Gommers
7/10. Willem de Kort  50% (2 gespeeld)
Luuk van Dongen
Rene Roks
Jan Vriends
11/13. Ron Been  0% (2 gespeeld)
Mark Schraets
Ina Asselbergs
14.  Jos van Ginneken  0% (1 gespeeld)

 

FacebooktwitterredditpinterestlinkedinmailFacebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Een gedachte over “Zomercompetitie

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *