Sinterklaas speelt simultaan

Bij SV de Raadsheer was het afgelopen weekend dolle pret. De goedheiligman heeft vorige jaren al laten zien een aardig potje te kunnen schuiven, dit jaar was het niet anders. Vergezeld van 6 pieten speelde hij schaak tegen de Zundertse jeugd. De Sint is een redelijke schaker, het niveau van de pieten varieerde van waardeloos tot zeer goed. Hierdoor werd het ongeveer gelijk spel tussen de jeugd en de Spanjolen. Attent als hij is had hij ook dit jaar weer een verrassing voor iedereen. Na de frites en de snacks werd hij zeer tevreden weggezongen. Het Wapen van Zundert faciliteert zo’n internationaal bezoek erg goed, chapeau!

 

FacebooktwitterredditpinterestlinkedinmailFacebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *