Baronie Cup 2021-2022

Op zondag 3 april was de laatste ronde van de Baronie Cup seizoen 2021-2022. 31 jeugdschakers verdeeld over 3 groepen speelden in de zaal van Het Wapen van Zundert.
6 jeugdleden van De Raadsheer namen deel aan het toernooi.

Er waren 2 ereplaatsen voor De Raadsheerjeugd, Lars van Laerhoven werd derde in Groep Stap 1 en Cindy Struijs won de gecombineerde groep voor Stap 2 en hoger.

Het eindklassement Stap 1 is gewonnen door Lars van Laerhoven en Cindy Struijs eindigde in het eindklassement van Stap 3 en hoger op de tweede plaats.

Groep Stap 1
In deze groep streden 12 schakers, waarvan 3 Raadsheren, om de ereplaatsen.

uitslag Baronie Cup Zundert:

Plaats Naam Club Punten WP SB Extra prijs
1 Niek Verharen Caïssa 6 27,5 22  
2 Niels Broodbakker Caïssa 5,5 30 23,25  
3 Lars van Laerhoven De Raadsheer 5 28,5 17,5  
4 Gijs Soeterman De Baronie 5 27 15,5  
5 Stan Elands Caïssa 4 23 7,5  
6 Dominick Dekker ‘t Paardje 4 21 6  
7 Reinout Henckens Rode Lopers 3,5 30 11,25  
8 Emir Beyaztas Rode Lopers 3 22 3,5  
9 Emilio Sanchez Caïssa 2,5 22 2,5 Beste Pupil
10 Ayden Buijsse De Raadsheer 2 20 2  
11 Roos Broodbakker Caïssa 1,5 21 1  
12 Faas Holt De Raadsheer 0 22 0  

Eindstand Baronie Cup stap 1:

Plaats Naam Club Totaalscore Extra PRIJS
1 Lars van Laerhoven De Raadsheer 22,5  
2 Dominick Dekker ‘t Paardje 18,5  
3 Niels Broodbakker Caïssa 17  
4 Gijs Soeterman De Baronie 15,5  
5 Adrian Kvaerner De Baronie 13  
6 Emir Beyaztas Rode Lopers 12  
7 Reinout Henckens Rode Lopers 11,5  
8 Julian de Koning Caïssa 10  
9 Cibo Backx De Baronie 9 Beste pupil
10 Stan Elands Caïssa 8,5  
11 Tim de Haas Rode Lopers 7  
12 Brem van Schilt Caïssa 7  
13 Niek Verharen Caïssa 6  
14 Emilio Sanchez Caïssa 6  
15 Teun de Kluijs Caïssa 5  
16 Niek Wagemakers Caïssa 5  
17 Aron Tilborghs   4,5  
18 Mohammed Makdah De Baronie 4  
19 Zein Makdah De Baronie 4  
20 Bram van Baal Caïssa 4  
21 Matthijs van Roessel Caïssa 4  
22 Floris van Dijk Caïssa 4  
23 Roos Broodbakker Caïssa 4  
24 Floris Dekker ‘t Paardje 3,5  
25 Matti Lenssen Rode Lopers 3,5  
26 Gijs Vermeulen De Baronie 3  
27 Romain Altenburg De Baronie 3  
28 Taim Makdah De Baronie 3  
29 Nevi de Laat   3  
30 Luuk Boonman Caïssa 3  
31 Phil de Jong De Baronie 2,5  
32 Evelien van Roessel Caïssa 2,5  
33 Jayden Horrevoets   2  
34 Eli van de Heuvel Caïssa 2  
35 Jens de Bie ‘t Paardje 2  
36 Ayden Buijsse De Raadsheer 2  
37 Sieme Klaassen De Baronie 1,5  
38 Jesse van de Leur De Baronie 1  
39 Anna van Doveren De Baronie 0,5  
40 Faas Holt De Raadsheer 0  

Groep Stap 2 en hoger
In deze groep waren er 19 deelnemers, met ook daarbij 3 leden van De Raadsheer.

uitslag Baronie Cup Zundert:

Plaats Naam Club Punten WP SB Extra PRIJS
1 Cindy Struijs De Raadsheer 6,5 30 27,25 1e Stap 3 en hoger
2 Justin Huang De Baronie 6 29,5 23 2e Stap 3 en hoger
3 Gyan Anssems Caïssa 5,5 29 19,75 3e Stap 3 en hoger
4 Brem van Schilt Caïssa 5 27,5 15 1e Stap 2
5 Matthijs Veen Caïssa 4 30 13  
6 Tristan Dekker ‘t Paardje 4 26,5 10,5 2e Stap 2
7 Tanis de Groot De Baronie 4 22,5 11 Beste Stap 3
8 Abdulrahman Doudi DSC 3,5 28 11 3e Stap 2
9 Seraj Doudi DSC 3,5 23 9,75  
10 Jens Peute Rode Lopers 3,5 22,5 9,5  
11 Ot Hagen Rode Lopers 3 27 9,5  
12 Aanya Khurana De Baronie 3 27 7,5  
13 Maarten Epker De Raadsheer 3 21,5 7  
14 Armin Ehrismann Rode Lopers 3 21 5,5  
15 Bas van Dijk Caïssa 3 21 5,5  
16 Thijs van Cadsand De Baronie 3 20 5,5  
17 Matthijs Mahu De Baronie 3 18,5 6,5  
18 Niels Oostvogels De Raadsheer 2 20,5 3  
19 Josiah Kibaya De Baronie 1,5 17,5 3,25  

Eindstand Baronie Cup stap 2:

Plaats Naam Club Totaalscore  
1 Jens Peute Rode Lopers 19,5  
2 Matthijs Mahu De Baronie 19  
3 Armin Ehrismann Rode Lopers 16,5 106
4 Tristan Dekker ‘t Paardje 16,5 99
5 Brem van Schilt Caïssa 15,5  
6 Seraj Doudi DSC 13,5  
7 Ot Hagen Rode Lopers 13  
8 Thijs van Cadsand De Baronie 11,5  
9 Niels Oostvogels De Raadsheer 11  
10 Maarten Epker De Raadsheer 10,5  
11 Hugo Hartingsveld Rode Lopers 10  
12 Abdulrahman Doudi DSC 9  
13 Bas van Dijk Caïssa 8  
14 Tim de Haas ‘t Paardje 7,5  
15 Victor Lenssen Rode Lopers 7,5  
16 Aanya Khurana De Baronie 7  
17 Josiah Kibaya De Baronie 6,5  
18 Maas van Loon   6  
19 Cléante Guilbot De Baronie 5  
20 Mathis Tang Caïssa 4,5  
21 Huub van Horen De Baronie 3,5  
22 Siyar Barwari   3  
23 Obaida Khatteb De Baronie 3  
24 Layth Khattab De Baronie 3  
25 Thijm Schalij DSC Dongen 3  
26 Rutam Panse De Baronie 3  
27 Wouter van Iersel   3  
28 Karlijn Pals   2,5  
29 Nassim Ikouaa De Baronie 1,5  
30 Max Rodenburg   1  
31 Anna Lou Rodenburg   1  

Eindstand Baronie Cup stap 3 en hoger:

Plaats Naam Club Totaalscore Extra prijs
1 Gyan Anssems Caïssa 21,5  
2 Cindy Struijs De Raadsheer 19,5  
3 Jesse Joosen ‘t Paardje 17,5  
4 Justin Huang De Baronie 12 Beste Stap 3
5 Rowan Eijkhout ‘t Paardje 10,5  
6 Jasper van Oosterhout ‘t Paardje 10  
7 Matthijs Veen Caïssa 10  
8 Abdulrahman Doudi DSC 7,5  
9 Daan Pals   6  
10 Elof Henckens Rode Lopers 6  
11 Tanis de Groot De Baronie 4  
12 Cas van Doorne Rode Lopers 3,5  
13 Balthazar Melchers De Baronie 3  
14 Bas Ebregts Rode Lopers 3  
15 Mathis Tang   2  
16 Dante Buskens   1  
Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailFacebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.