Bekercompetitie Raadsheer ontbrandt al na twee ronden.

Een mooiere competitie als de strijd om de beker kun je bij De Raadsheer nauwelijks bedenken. Bij de wekelijkse clubcompetitie worden natuurlijk de belangrijkste prijzen verdeeld (promotie) maar bij de beker gaat het om de eer en de gladiolen. En dat is voor het innerlijke gevoel toch ook veel waard. Het is niet echt een bekercompetitie zoals bijvoorbeeld bij het voetballen waar de verliezers er meteen uitliggen maar het is een speelschema van 7 ronden volgens het Zwitsers spelsysteem. Elke maand wordt er een ronde gespeeld. De winnaars spelen de volgende ronde tegen elkaar. En de verliezers ook. Na twee ronden heeft zich een kopgroep van acht man lichtjes afgescheiden van het grote peloton. Die hebben allebei hun partijen gewonnen. Een kopgroep met een verrassende samenstelling. Dat Leo Rietveld, Hans van der Linden, Richard Pijl en Willem de Kort 2 uit 2 gescoord hebben, kon verwacht worden maar dat Victor Boekestein, Dennis Roelands, William Gommers en Bram van den Ouwelant dat ook gedaan hebben, is opvallend. De beker duurt nog lang maar je kunt de punten maar in de knip hebben.

De belangrijkste uitslagen van de 2e ronde:

Erik Roks- Hans van der Linden 0-1.

Marijn ten Velde- Leo Rietveld 0-1.

Richard Pijl- Jan van den Berg 1-0.

Willem de Kort- André van de Laar 1-0.

Thijs van Opstal- Pascal Roos 1-0.

Kees van Erk- Jan Vriends 0-1.

René Roks- Ron Been 1-0.

Dennis Roelands- Adrie Gommers 1-0.

Mark Schraets- William Gommers 0-1.

Lars van Opstal- Bram van den Ouwelant 0-1.

Mark Smolders- Djowie Snijders 1-0.

Jorrit Havermans- Adrie van Opdorp 1-0.

Tygo elst- Adrie Domen 1-0.

Mia van Baarsen- Ina Asselbergs 1-0.

Herman Krijnen- Jan Bruens 1-0.

René Verheijen- Cindy Struijs 0-1.

Ralf van Aert- Corrie Daamen 1-0.

FacebooktwitterredditpinterestlinkedinmailFacebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *