Goossen Keijl verrast in de schaakcompetitie.

Amper twee jaar geleden bewoog de inmiddels in Achtmaal woonachtige Goossen Keijl zich in redelijke anonimiteit door de schaakcompetitie maar inmiddels trekt hij in groep 1 de aandacht naar zich toe.

Hij speelt sinds kort in de hoofdgroep, wat op zich al een puike prestatie is, en presteert daar boven verwachting goed. De vrachtwagenchauffeur bij Aldi, hij bevoorraadt die winkels in Noord-Brabant, Zeeland en Zuid-Holland, moet ’s morgens vaak vroeg zijn bed uit en dan is schaken tot laat in de avond niet altijd verstandig. Maar als hij aanwezig is bij Het Wapen van Zundert dan doet hij van zich spreken ook. Vier gespeeld, 2,5 punt, helemaal niet gek voor een nieuwkomer tussen de grote jongens. Vorige week moest tot ieders verbazing zelfs Niek Oostvogels zijn koning omleggen tegen Keijl. Niek zit met 2 uit 5 zeker niet in zijn beste periode achter het schaakbord maar om van hem te winnen, blijft een moeilijke opgave. Vaak vindt hij in mindere stand toch nog een weg naar remise. Dat maakt deze overwinning van Goossen alleen maar mooier. Maar we blijven hem op de voet volgen, er komen nog zware partijen genoeg op zijn pad.

Uitslagen groep1:

Jorrit Havermans- Luuk van Dongen 0,5-0,5.
Richard Pijl- André van de Laar 0,5-0,5.
Hans van der Linden- Willem de Kort 1-0.
Goossen Keijl- Niek Oostvogels 1-0.
Johan Goorden- Jos van Ginneken 0,5-0,5.
Marijn ten Velde- Thijs van Opstal 0-1.

Groep 2:
Jan van den Berg- Pascal Roos 0,5-0,5.
Jan Vriends- René Roks 0,5-0,5.
Adrie Domen- Bram van den Ouwelant 0,5-0,5.
Victor Boekestein- Adrie Gommers 0-1.
Herman Krijnen- Kees van Erk 0-1.
Lars van Opstal- Tycho Elst 1-0.

Groep 3:
Dennis Roelands- Glenn Jacobs 1-0.
Mark Schraets- William Gommers 1-0.
Mark Smolders- Lia van Hooijdonk 1-0.
Ron Been- Corrie Daamen 1-0.
René Verheijen- Djowie Snijders 0-1.
Mia van Baarsen- Peter Buijsse 0,5-0,5.

FacebooktwitterredditpinterestlinkedinmailFacebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *