Verslag teamschaaktoernooi Rode Lopers Oosterhout

UPDATE: Foto’s op Rode Lopers site zijn hier beschikbaar.

Op zondag 22 februari was het team schaaktoernooi van het district Breda. Gastheer was SV de Rode Lopers in Oosterhout. Vanuit de Raadsheer deden twee teams mee. Team “TTDM” en Team “de Raadsberen”. Er werd een volledige competitie gespeeld van 5 x 2 ronden waarbij alle teams 2 keer tegen elkaar speelden. Omdat er vijf teams deelnamen, was telkens één team vrij. Er werd gespeeld met de klok (12min pppp).

untitled

 Na 10 ronden hard werken, met soms slechts nog enkele seconden op deklok,  kwam de eindstand in beeld. Het was duidelijk dat de Raadsheer met twee vermeldingen in de top 3 terecht was gekomen. Een tweetal mooie teamprestaties.  Op de eerste plaats met team “de Raadsberen” (o.a. Sander en Robbe) en op de derde plaats  met team TTDM (Thijs, Thijs, Daan en Matt).

 Na het in ontvangst nemen van de medailles en het netjes poseren voor de foto’s, gingen de kinderen moe (maar voldaan) weer richting het Zuiden. Het was een gezellige middag.

 Eindstand:

 1.       Team De Raadsberen (SV De Raadsheer)

2.       Team Remise (SV de Rode Lopers)

3.       Team TTDM (SV De Raadsheer)

4.       Team de Rode lopers C (SV de Rode lopers)

5.       Team de rode slopers (SV de Rode lopers)

Verslag: Justin Broeders

FacebooktwitterredditpinterestlinkedinmailFacebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

3 gedachten over “Verslag teamschaaktoernooi Rode Lopers Oosterhout

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *