De Raadsheer OnLine Ronde 3

Het was weer tijd voor De Raadsheer OnLine (DROL) 3! Het toernooi werd dit keer glansrijk gewonnen door Dunblas met liefst 6,5 uit 7. Alleen in de laatste ronde moest hij een half verliespunt incasseren.

De tweede plaats was voor mitchellm en de bronzen plak ging naar TheEastbird.

Waren er nog leuke matjes? Jazeker, dit vrij bloederige exemplaar bijvoorbeeld (nieuwe voorbeelden zijn hartstikke welkom):

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

mitchellm stelt voor om bij de volgende seniorenlessen het onderwerp “mat achter de paaltjes” te behandelen:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jan1965 probeert hartvochtig deze rubriek te ontlopen door lafhartig vlak voor het uur U de witte vlag te hijsen. Zulk gedrag moeten we natuurlijk aan de schandpaal nagelen. Noch Lxc1 noch Td1 zet hier zoden aan de dijk.

Edit: Het is hier natuurlijk Jan1965 die Niersteen vernedert, niet andersom. Excuses aan Jan voor deze beschuldiging.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vervolgens twee matjes van Bigarrow, wat geen Russische schuilnaam is, maar juist een samenvoeging van 2 Engelse woorden. Het eerste is een exemplaar wat ik eigenlijk helemaal niet zo mooi en volledig onterecht vind.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FacebooktwitterredditpinterestlinkedinmailFacebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

3 gedachten over “De Raadsheer OnLine Ronde 3

  1. Die eerste van BigArrow is nog al wat overkill. Met 2 paarden en een toren minder is het nog steeds mat 🙂

  2. “Jan1965 probeert hartvochtig deze rubriek te ontlopen door lafhartig vlak voor het uur U de witte vlag te hijsen. Zulk gedrag moeten we natuurlijk aan de schandpaal nagelen. Noch Lxc1 noch Td1 zet hier zoden aan de dijk.”

    Huh, ik speel met zwart en win met mat in 3!

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *