DROL 9

Het was donderdag alweer tijd voor DROL 9! Dit toernooi is na 7 zenuwslopende rondes gewonnen door Roland91, van harte gefeliciteerd! Roland91 zal voor altijd de kronieken ingaan als de 9e winnaar van het eerste seizoen van DROL! De eeuwige roem en wekelijkse wisselbeker is voor jou.

De afgelopen weken zijn er weinig matjes aangeleverd (en ik had weinig zin om ze te plaatsen, maar dat had helemaal niks met de eindstand te maken hoor), maar kijkt u eens naar deze schitterende exemplaren:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Eerste partij tegen mitch.  Toen hij daarna ook van anderen verloor werd mijn taste of victory wat wranger

Geen mat maar te mooi om te vergeten

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FacebooktwitterredditpinterestlinkedinmailFacebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *