Jeugd Open Dag

Na een zomerstop van een paar maanden gaat aanstaande zondag, 11 september, de Raadsheerjeugd weer op locatie schaken! Tegelijkertijd houden we een open dag voor iedereen tussen de 6 en 18 jaar (en de ouders natuurlijk) die geïnteresseerd is in schaken. Bij de open dag kan je kijken hoe er geschaakt wordt, zelf een potje schaken en meer informatie inwinnen over onze schaaklessen, competitie en toernooien.

De Open Dag vindt plaats in de zaal van het Wapen van Zundert. Wij zijn daar aanstaande zondagochtend te vinden van tien tot twaalf uur. Ook degenen die nog niet kunnen schaken zijn van harte welkom, wij leggen je graag uit over het mooie schaakspel! Wil je vervolgens meer leren over de schaakregels dan kan je je aanmelden voor onze schaaklessen. Deze bieden wij aan voor jeugd vanaf 6 jaar.

FacebooktwitterredditpinterestlinkedinmailFacebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *